Novinky
28.03.2022
Lamelární voda Mila
KOMPLEX ROSTLINNÝCH PROTEINŮ Hydrolyzované pšeniční proteiny odpovědné za vyplnění malých poškození struktury vlasů. Obnovují a regenerují pruhy, k... číst celé
14.03.2022
Katalog 2022 - Artégo, Mila, Fox
Katalog ke stažení zde číst celé
11.03.2022
Artégo GOOD SOCIETY
Značka Artégo představuje nové produkty řady GOOD SOCIETY. Řada produktů GOOD SOCIETY jemně pečuje o vlasy a barvu, po celé délce, denně je chrání pro... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Vlasová kosmetika a Aloe Vera
Vlasová kosmetika a Aloe Vera

O této rostlině se hodně mluví v souvislosti s celou řadou kosmetických přípravků, ale pojďme se na tento přírodní zázrak podívat trochu blížeji.

Aloe pravá (neboli Aloe vera) je jednoděložná, vytrvalá, stálezelená, sukulentní bylina s přízemní růžicí dlouhých dužnatých a na okraji řídce ostnitých listů. Květy jsou žluté a červeně naběhlé, válcovitého tvaru, uspořádané ve štíhlém a poměrně vysokém hroznovitém květenství. Květy jsou opylovány ptáky konzumujícími nektar. Plodem je tobolka s mnoha semeny. Původ tohoto druhu není s jistotou znám. Podle výsledků fylogenetických studií pochází nejpravděpodobněji z Arabského poloostrova. V současné době je aloe pravá pěstována nebo roste zplanělá v klimaticky příhodných oblastech téměř celého světa.

Aloe Vera

To, že se používá aloe vera na pleť už všichni tak nějak víme. Přidává se například do tělových hydratačních mlék a do lehkých pleťových krémů, které jsou svojí konzistencí ideální na léto. (Nikdo nechce mít na obličeji vrstvu oleje, pod kterou se potí.) Některé ženy používají aloe vera na akné. Slyšely jste ale někdy o tom, že se dá aloe vera použít i v péči o vlasy?

Pokud někoho trápí problémy s olupováním kůže v drobných šupinkách nebo ve větších cárech známé jako deskvamace, je třeba nasadit specifický šampón pro boj a prevenci proti lupům. Správná koncentrace Aloe Vera pomůže obnovit zdraví vlasů a vlasové pokožky a ochrání vlasy před lupy. Aloe vera je prospěšná pro vlasovou pokožku i pro vlasy. Její účinky jsou natolik prokázané, že Aloe vera je jednou z nejoblíbenějších ingrediencí v kosmetickém průmyslu. Z celé řady vlastností stojí za zmínku především její regenerační, hojivé a zklidňující účinky.

Aloe vera dovede uklidnit svědivou pokožku hlavy. Také má dobrý vliv na čištění opravdu mastných vlasů. Díky obsahu vitamínu C, vitamínu A a vitamínu E se podílí i na opravě oslabených a zničených vlasů. Někteří by za tuto rostlinu dali ruku do ohně i při snaze o podporu růstu vlasů. Na toto tvrzení sice neexistuje hodnověrný důkaz nebo vědecká studie, ale zkušenosti lidí růst vlasů potvrzují.

Jako u všech jiných přírodních látek je ale nutné vědět, jak ji do své kosmetické rutiny zakomponovat správně. Jinak hrozí, že výsledky nebudou tak dobré, jak jste čekaly. V našem e-shopu naleznete celou řadu produktů, které jsou postaveny právě na blahodárných účincích Aloe vera.

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz