myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetiku MILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmy FOX.

 

DPD


 

 

Doprava ZDARMA

při nákupu nad 2000 Kč

 

 

Facebook myARTEGO

 

Instagram myARTEGO

 

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Nejprodávanější

Zboží v akci

Kontakty

Hana Růžičková
Kurdějov 144
693 01 Kurdějov
tel: +420 777 173 714
artegohana(a)email.cz
IČ: 71790292
DIČ: CZ7359174053

Kdo je myArtego

myARTEGO - velkoobchod pro kadeřníky

Prodáváme profesionální italskou vlasovou kosmetikou ARTÉGO, vlasovou kosmetiku Mila, kadeřnický nábytek a přístroje pro kadeřníky od firmy FOX.

Působíme po celé České republice. Dodáváme kompletní sortiment barev na vlasy a vlasové kosmetiky do řady kadeřnictví, kadeřnických salónů i jednotlivcům. Pořádáme školení použití vlasové kosmetiky Artégo a další prezentace vlasové kosmetiky a kadeřnického nábytku.

U nás vždy najdete novinky z oblasti profesionálních vlasových barev. Nakupujte a využívejte měsíční akce a slevy pro kadeřníky.

Přidejte se k nám, využívejte vlasovou kosmetiku ARTÉGO, vlasovou kosmetiku MILA a vybavení pro kadeřníky FOX.

Italská značka ARTÉGO je v Evropě synonymem dokonalé péče o vlasy

Její výjimečnost oceníte při každodenním osobním používání barev na vlasy, kondicionerů, past, gelů na vlasy a dalších přípravků vlasové kosmetiky. Díky širokému sortimentu a propracované podpoře nabízí ARTÉGO jedinečnou možnost i v běžných domácích podmínkách péči o vlasy profesionálními přípravky. V řadě zemí se těší zasloužené pozornosti profesionálních kadeřníků, kadeřnických a salonů a center pro vlasový styling. Certifikáty a ocenění kvality odborné veřejnosti je toho důkazem.

ARTÉGO je značka profesionálních kadeřnických výrobků, která sází na kreativitu, neopakovatelnost a potěšení z práce. ARTÉGO se zrodilo v hlavním městě Itálie v roce 2000. Firmu založila skupina profesionálů z kadeřnického oboru, aby odpovídala na potřeby kadeřnických salonů a přispívala k jejich rozvoji.

Spokojenost zákazníků je náš hlavní cíl

Díky důvěře kadeřnických salonů se ARTÉGO v průběhu deseti let stalo významnou kadeřnickou značkou.

Vlasovou kosmetiku Artégo tvoříme s láskou a péčí

Proto v sobě přípravky a kosmetika ARTÉGO spojují jemnost a jistotu výsledku, mírnost a expresivitu barev, svěžest vůní a bohatství složek přírodního původu.

Hana Růžičková - Regional Sales Manager ARTEGO


Na našem e-shopu s kadeřnickými potřebami najdete i vlasovou kosmetiku MILA, kvalitní značka vlasové kosmetiky za vyjímečné ceny. Kadeřnický nábytek FOX, nábytek, vybavení kadeřnických salonů a provozoven s vysokou kvalitou a komplexností nabídky přístrojů pro kadeřníky.