myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetiku MILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmy FOX.

 

DPD


 

Doprava ZDARMA

při nákupu nad 1500 Kč

 

 

Facebook myARTEGO


Instagram myARTEGO
EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Nejprodávanější

Kontakty

Hana Růžičková
Kurdějov 144
693 01 Kurdějov
tel: +420 777 173 714
artegohana(a)email.cz
IČ: 71790292
DIČ: CZ7359174053

Ozonová ionizační sauna

Ozonová ionizační sauna je na našem trhu novinkou v péči o vlasy, díky níž můžete svým zákazníkům poskytnout ještě více profesionální péče než doposud, a to díky revoluční technologii, která využívá fyzikální principy působení vody na vlasy a pokožku hlavy za pomoci ionizace a aktivního ozonu. Vystupte z řady běžných kadeřnických salonů a nabídněte svým zákazníkům tuto novinku, díky níž budou mít zdravé a krásné vlasy. Uvidíte, že se k Vám budou Vaši zákazníci rádi vracet a rozšiřovat věhlas Vašeho salonu. Ozonová ionizační sauna je výbornou investicí do Vašeho podnikání.


Multifunkční ozonová ionizační sauna z naší nabídky je opravdu revoluční novinkou v péči o pokožku hlavy a vlasy, díky níž budou vlasy Vašich zákazníků hydratované, bez šupinek a lépe vyživené. Ozonová ionizační sauna také výrazně prodlužuje efekt barvení vlasů. Ionizací vody totiž vznikají mikroskopické kapičky, které jsou pomocí počítače nahřívány na teploty v rozmezí 40-50°C. Poté jsou vlasy ochlazeny usměrněným proudem vzduchu a celý proces je ještě podpořen regulovaným přidáváním aktivního ozonu. Celá tato procedura zefektivní účinky ozdravných kúr a zábalů. Vlasům je dodána kondice, objem, lesk a zdravý vzhled.