myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetiku MILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmy FOX.

 

DPD


 

 

Doprava ZDARMA

při nákupu nad 2000 Kč

 

 

Facebook myARTEGO

 

Instagram myARTEGO

 

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Nejprodávanější

Kontakty

Hana Růžičková
Kurdějov 144
693 01 Kurdějov
tel: +420 777 173 714
artegohana(a)email.cz
IČ: 71790292
DIČ: CZ7359174053

FÉNY,KULMY,ŽEHLIČKY,SUŠICÍ HELMY,STROJKY,KARTÁČE,HŘEBENY,NŮŽKY, / pro leváky

Kadeřnické nůžky pro leváky bývají často hůře dostupné, o to více je třeba dbát na jejich kvalitu a vybírat kadeřnické nůžky pro leváky od profesionálních výrobců. Nůžky z kvalitních materiálů zůstanou déle ostré i při intenzivním používání. Také ergonomické vlastnosti nůžek pro leváky jsou perfektně propracované, abyste je v ruce téměř nevnímali. Dopřejte si kvalitu, která Vám zpříjemní práci a pořiďte si profesionální nůžky pro leváky. Pokud se budete při stříhání cítit dobře a pohodlně, odrazí se to i na spokojenost Vašich zákazníků, kteří se pak budou do Vašeho salonu rádi vracet.

V naší nabídce jsme pro Vás připravili profesionální kadeřnické nůžky pro leváky od klasických nůžek s hladkým brusem pro klouzavou techniku střihu, přes kadeřnické nůžky s mikrozubem, až po efilační nůžky na prostříhávání vlasů. Většina modelů je vybavena malíkovou opěrkou a měkkými prstovými kroužky, které zajistí, aby se Vám kadeřnické nůžky pro leváky dobře držely a práce s nimi byla zábavou. Vyberte si naší nabídky kvalitních kadeřnických nůžek pro leváky od renomovaných výrobců.