Novinky
24.01.2023
Školení Artégo Brno 2023
Školitel Dariusz Adamowski číst celé
14.01.2023
Mila BE ECO SUPERB, NO YELLOW
Vážení zákazníci, představujeme nové produkty MILA BE ECO SUPERB BLOND. Více se o produktech dozvíte v přiloženém katalogu. Stáhnout ka... číst celé
02.01.2023
Sleva 21% na produkty Fox
Po celý leden 2023 nakoupíte produkty značky Fox se slevou 21% Akce platí do vyprodání zásob! číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Recyklace a ekologie
Recyklace a ekologie

 

Ekologická likvidace obalových materiálů

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 477/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o sdruženém plnění" v rámci systému systému EKO-KOM, a.s. se sídlem: Na Pankráci 1685/17, 140 21  Praha 4.

Seznam sběrných míst a jejich provozní doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách http://www.ekokom.cz nebo na stránkách MŽP - Registr míst zpětného odběru.

Při osobním odběru objednaného zboží má zákazník možnost odevzdat použité obaly od produktů přímo v místě provozovny e-shopu myartego.cz.

V případě dodání objednávky prostřednictvím přepravní služby, poskytuje myartego.cz možnost odvozu obalů od produktů. Jestliže má zákazník o tuto službu zájem, stačí připsat svůj požadavek do poznámky při odesílání objednávky.

Kontaktovat nás lze také telefonicky, emailem. 

 

Osvědčení

Stáhnout osvědčení

 

Ekologická likvidace elektrozařízení

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o zajištění společného plnění" v rámci kolektivního systému REMA Systém, a.s. se sídlem: Budějovická 1667/64, 140 00 Praha 4.

Spotřebitelé mají možnost bezplatně vrátit elektrozařízení:

  • ve sběrném dvoře obce, který je místem zpětného odběru REMA System, nebo ve sběrném dvoře obce, kde má spotřebitel trvalé bydliště
  • v prodejně, kde kupuje nové elektrozařízení (kus za kus)
  • v jiném místě zpětného odběru.

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz