Novinky
01.12.2022
9 nových odstínů Artégo Beauty Fusion
V ČEM JE SÍLA BARVENÍ VLASŮ BEAUTY FUSION? Inovativní barvení vlasů U multifunkčního systému barvení vlasů BEAUTY FUSION moderní technologi... číst celé
29.08.2022
RICH THERAPY Keratinová Rekonstrukce s koloidním zlatem - Mila Professional
Katalog ke stažení zde: KATALOG-RICH-THERAPY_CZ.pdf Řada kosmetiky Rich Therapy navržena pro zajištění výjimečně účinné péče, která regen... číst celé
30.06.2022
Péče přes léto díky Artégo Sunrise
Letní sezóna je pro naše vlasy náročným obdobím a je proto třeba péči o vlasy zintenzivnit. K tomuto účelu vyvinula značka Artégo kolekci produktů ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Recyklace a ekologie
Recyklace a ekologie

 

Ekologická likvidace obalových materiálů

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 477/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o sdruženém plnění" v rámci systému systému EKO-KOM, a.s. se sídlem: Na Pankráci 1685/17, 140 21  Praha 4.

Seznam sběrných míst a jejich provozní doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách http://www.ekokom.cz nebo na stránkách MŽP - Registr míst zpětného odběru.

Při osobním odběru objednaného zboží má zákazník možnost odevzdat použité obaly od produktů přímo v místě provozovny e-shopu myartego.cz.

V případě dodání objednávky prostřednictvím přepravní služby, poskytuje myartego.cz možnost odvozu obalů od produktů. Jestliže má zákazník o tuto službu zájem, stačí připsat svůj požadavek do poznámky při odesílání objednávky.

Kontaktovat nás lze také telefonicky, emailem. 

 

Osvědčení

Stáhnout osvědčení

 

Ekologická likvidace elektrozařízení

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o zajištění společného plnění" v rámci kolektivního systému REMA Systém, a.s. se sídlem: Budějovická 1667/64, 140 00 Praha 4.

Spotřebitelé mají možnost bezplatně vrátit elektrozařízení:

  • ve sběrném dvoře obce, který je místem zpětného odběru REMA System, nebo ve sběrném dvoře obce, kde má spotřebitel trvalé bydliště
  • v prodejně, kde kupuje nové elektrozařízení (kus za kus)
  • v jiném místě zpětného odběru.

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz