Novinky
28.12.2021
Nové akce pro rok 2022
Vážení zákazníci, od roku 2022 budou cenové akce na zboží vždy tříměsíční. Pro první čtvrtletí (leden až březen) zůstávají v platnosti akční katalogy... číst celé
29.06.2021
Artégo Touch
Značka Artégo představuje nové produkty řady Touch. Upoutávající vůně mascarpone, spojená s jemnou notou zrn vanilky, která v sobě naprosto perfektně ... číst celé
13.04.2021
BE ECO - Mila
Představujeme novou ekologickou řadu speciálních přípravků pro péči o vlasy od značky MILA Professional. Katalog stáhnete zde.   číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Recyklace a ekologie
Recyklace a ekologie

 

Ekologická likvidace obalových materiálů

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 477/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o sdruženém plnění" v rámci systému systému EKO-KOM, a.s. se sídlem: Na Pankráci 1685/17, 140 21  Praha 4.

Seznam sběrných míst a jejich provozní doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách http://www.ekokom.cz nebo na stránkách MŽP - Registr míst zpětného odběru.

Při osobním odběru objednaného zboží má zákazník možnost odevzdat použité obaly od produktů přímo v místě provozovny e-shopu myartego.cz.

V případě dodání objednávky prostřednictvím přepravní služby, poskytuje myartego.cz možnost odvozu obalů od produktů. Jestliže má zákazník o tuto službu zájem, stačí připsat svůj požadavek do poznámky při odesílání objednávky.

Kontaktovat nás lze také telefonicky, emailem. 

 

Osvědčení

Stáhnout osvědčení

 

Ekologická likvidace elektrozařízení

Informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna "Smlouvou o zajištění společného plnění" v rámci kolektivního systému REMA Systém, a.s. se sídlem: Budějovická 1667/64, 140 00 Praha 4.

Spotřebitelé mají možnost bezplatně vrátit elektrozařízení:

  • ve sběrném dvoře obce, který je místem zpětného odběru REMA System, nebo ve sběrném dvoře obce, kde má spotřebitel trvalé bydliště
  • v prodejně, kde kupuje nové elektrozařízení (kus za kus)
  • v jiném místě zpětného odběru.

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz