Novinky
29.06.2021
Artégo Touch
Značka Artégo představuje nové produkty řady Touch. Upoutávající vůně mascarpone, spojená s jemnou notou zrn vanilky, která v sobě naprosto perfektně ... číst celé
13.04.2021
BE ECO - Mila
Představujeme novou ekologickou řadu speciálních přípravků pro péči o vlasy od značky MILA Professional. Katalog stáhnete zde.   číst celé
30.03.2021
Léto je tu!
Léto je tu, zima je pryč, ale skvělé ceny pokračují. Stačí, když se zaregistrujete a vyplníte své IČO. Nastavíme Vám ceny, které Vás budou bavit! Pře... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Zpracování osobních údajů
Informace o zpracování osobních údajů

DŮLEŽITÁ INFORMACE ZÁKAZNÍKŮM

 

NOVÁ PRAVIDLA OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Ode dne 25. května 2018 se bude ochrana osobních údajů fyzických osob v České republice řídit novými pravidly.

Tato nová pravidla vycházejí z evropské legislativy, konkrétně nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecného nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „Nařízení“).

Vedle Nařízení bude nadále platná i novelizovaná česká legislativa týkající se specifických otázek ochrany osobních údajů (například nove připravovaný zákon o zpracování osobních údajů nebo dosud platný zákon c. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti) neupravených Nařízením.  Nařízení bude přímo použitelné v České republice a bude nově stanovovat práva a povinnosti zejména dále uvedených subjektů:

a) fyzických osob (tzv. subjektů, tedy nositelů údajů) – zákazníků apod.

b) správců – společnosti Hana Růžičková či dalších subjektů, které zpracovávají osobní údaje pro konkrétní účely a

c) zpracovatelů – smluvních partnerů správců, kteří správcům z jejich pověření poskytují určité služby spojené se zpracováním osobních údajů – např. účetní firmy, dopravci apod.

Nařízení mimo jiné upravuje také podmínky, za nichž lze provádět tzv. přímý marketing (typicky zasílání nabídek zboží a služeb zákazníkům). Nařízení zachovává možnost zpracovávat osobní údaje zákazníků pro účely přímého marketingu na základě oprávněného zájmu správce. To znamená, že správce je oprávněn na e-mailové adresy a telefonní čísla získaná od svých zákazníků zasílat svoji marketingovou komunikaci s nabídkou zboží a služeb, pokud lze důvodně očekávat, že zákazníci věděli, že ke zpracování jejich osobních údajů může pro tyto účely dojít (typicky zákazníci, kteří u nás již něco nakoupili a zanechali nám tedy svoje osobní údaje pro zpracování těchto obchodních případů); jde současně o situaci, kdy zákazníci ke zpracování těchto osobních údajů pro účely marketingu nedali svůj výslovný souhlas. Správce samozřejmě musí při této své činnosti vždy dodržet i další platné právní předpisy týkající se zasílání obchodních sdělení (např. výše zmíněný zákon c. 480/2004 ve vztahu k obchodním sdělením zasílaným elektronickými prostředky).

Naše společnost dosud prováděla zpracovávání vašich osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy a/nebo telefonního čísla za účelem informování o našich produktech, službách či novinkách apod. (dále jen „Osobní údaje pro účely přímého marketingu“) na základě oprávněného zájmu a v souladu s platnou legislativou, případně na základě vámi uděleného souhlasu.

Ceníme si důvěry našich zákazníků, a proto vás chceme informovat, že vaše Osobní údaje pro účely přímého marketingu budeme za účelem přímého marketingu i nadále, tj. i po nabytí účinnosti Nařízení a tedy po 25. květnu 2018, zpracovávat na základě výše uvedeného oprávněného zájmu naší společnosti. Základem tohoto oprávněného zájmu je snaha o poskytování nabídky zboží a služeb našim zákazníkům v nejvyšší možné kvalitě a zlepšování našeho zákaznického vztahu s vámi.

Ke zpracovávání Osobních údajů pro účely přímého marketingu nebude docházet v případě, že jste kdykoliv průběhu zpracovávání vznesli námitku proti zpracovávání Osobních údajů pro účely marketingu nebo v případě, že určitý druh zpracování Osobních údajů pro účely přímého marketingu podléhá vašemu souhlasu a vy jste nám tento souhlas neposkytli nebo jste jej kdykoli v průběhu zpracovávání odvolali.

Na ochranu osobních údajů byl společností Hana Růžičková vždy kladen velký důraz. I z toho důvodu se naše společnost důsledně připravila na novou legislativu, včetně  přípravy nové zákaznické dokumentace.

Příslušná část nové zákaznické dokumentace a informace týkající se ochrany osobních údajů jsou uloženy a vám k dispozici na našich webových stránkách v části:

Informace o zpracování osobních údajů na  www.myartego.cz

Informace o podmínkách ochrany osobních údajů“ na www.myartego.cz

Zde se mimo jiné dozvíte, jaké osobní údaje zákazníků, v jakém rozsahu a pro jaké účely společnost Hana Růžičková zpracovává a jaká práva, příp. povinnosti vám jako zákazníkům plynou z nového Nařízení.

Závěrem nám dovolte vám poděkovat za vaši dosavadní přízeň a spolupráci a pevně věříme, že budete tyto informace o nových pravidlech ochrany osobních údajů považovat za přínosné a že vám pomohou se lépe a snadněji v těchto pravidlech orientovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat prostřednictvím našeho mailu: artegohana@email.cz nebo haircompany@email.cz nebo na adrese Hana Růžičková,Kurdějov 144,69301

 

V Brně dne 22. května 2018, Hana Růžičková (správce osobních údajů).

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.