Novinky
23.02.2021
Nová řada barev YOUR MAGIC!
Řada, která se používá PRO HRANÍ, umožňuje PŘEMĚNU BARVY NA VLASY v osobní experimentální nástroj. Vždy odlišná a vždy s dobou - magická řada, která d... číst celé
28.01.2021
Zboží nově zasíláme i přes Zásilkovnu
Od nynějška si dodání zboží můžete objednat také do sítě partnerů oblíbené služby Zásilkovna. Při výběru dopravy si stačí zvolit nejbližší pobočku Zás... číst celé
23.01.2021
Mila Be Blonde - 11 odstínů blond
Ženy sní o perfektní blond barvě a vlasoví stylisté rádi tento sen naplňují. Značka Mila Pro navrhla až 11 zcela nových blond odstínů, aby pomohla kad... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Sociální sítě

Facebook

Instagram

 

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Zpracování osobních údajů
Informace o zpracování osobních údajů

DŮLEŽITÁ INFORMACE ZÁKAZNÍKŮM

 

NOVÁ PRAVIDLA OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Ode dne 25. května 2018 se bude ochrana osobních údajů fyzických osob v České republice řídit novými pravidly.

Tato nová pravidla vycházejí z evropské legislativy, konkrétně nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecného nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „Nařízení“).

Vedle Nařízení bude nadále platná i novelizovaná česká legislativa týkající se specifických otázek ochrany osobních údajů (například nove připravovaný zákon o zpracování osobních údajů nebo dosud platný zákon c. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti) neupravených Nařízením.  Nařízení bude přímo použitelné v České republice a bude nově stanovovat práva a povinnosti zejména dále uvedených subjektů:

a) fyzických osob (tzv. subjektů, tedy nositelů údajů) – zákazníků apod.

b) správců – společnosti Hana Růžičková či dalších subjektů, které zpracovávají osobní údaje pro konkrétní účely a

c) zpracovatelů – smluvních partnerů správců, kteří správcům z jejich pověření poskytují určité služby spojené se zpracováním osobních údajů – např. účetní firmy, dopravci apod.

Nařízení mimo jiné upravuje také podmínky, za nichž lze provádět tzv. přímý marketing (typicky zasílání nabídek zboží a služeb zákazníkům). Nařízení zachovává možnost zpracovávat osobní údaje zákazníků pro účely přímého marketingu na základě oprávněného zájmu správce. To znamená, že správce je oprávněn na e-mailové adresy a telefonní čísla získaná od svých zákazníků zasílat svoji marketingovou komunikaci s nabídkou zboží a služeb, pokud lze důvodně očekávat, že zákazníci věděli, že ke zpracování jejich osobních údajů může pro tyto účely dojít (typicky zákazníci, kteří u nás již něco nakoupili a zanechali nám tedy svoje osobní údaje pro zpracování těchto obchodních případů); jde současně o situaci, kdy zákazníci ke zpracování těchto osobních údajů pro účely marketingu nedali svůj výslovný souhlas. Správce samozřejmě musí při této své činnosti vždy dodržet i další platné právní předpisy týkající se zasílání obchodních sdělení (např. výše zmíněný zákon c. 480/2004 ve vztahu k obchodním sdělením zasílaným elektronickými prostředky).

Naše společnost dosud prováděla zpracovávání vašich osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy a/nebo telefonního čísla za účelem informování o našich produktech, službách či novinkách apod. (dále jen „Osobní údaje pro účely přímého marketingu“) na základě oprávněného zájmu a v souladu s platnou legislativou, případně na základě vámi uděleného souhlasu.

Ceníme si důvěry našich zákazníků, a proto vás chceme informovat, že vaše Osobní údaje pro účely přímého marketingu budeme za účelem přímého marketingu i nadále, tj. i po nabytí účinnosti Nařízení a tedy po 25. květnu 2018, zpracovávat na základě výše uvedeného oprávněného zájmu naší společnosti. Základem tohoto oprávněného zájmu je snaha o poskytování nabídky zboží a služeb našim zákazníkům v nejvyšší možné kvalitě a zlepšování našeho zákaznického vztahu s vámi.

Ke zpracovávání Osobních údajů pro účely přímého marketingu nebude docházet v případě, že jste kdykoliv průběhu zpracovávání vznesli námitku proti zpracovávání Osobních údajů pro účely marketingu nebo v případě, že určitý druh zpracování Osobních údajů pro účely přímého marketingu podléhá vašemu souhlasu a vy jste nám tento souhlas neposkytli nebo jste jej kdykoli v průběhu zpracovávání odvolali.

Na ochranu osobních údajů byl společností Hana Růžičková vždy kladen velký důraz. I z toho důvodu se naše společnost důsledně připravila na novou legislativu, včetně  přípravy nové zákaznické dokumentace.

Příslušná část nové zákaznické dokumentace a informace týkající se ochrany osobních údajů jsou uloženy a vám k dispozici na našich webových stránkách v části:

Informace o zpracování osobních údajů na  www.myartego.cz

Informace o podmínkách ochrany osobních údajů“ na www.myartego.cz

Zde se mimo jiné dozvíte, jaké osobní údaje zákazníků, v jakém rozsahu a pro jaké účely společnost Hana Růžičková zpracovává a jaká práva, příp. povinnosti vám jako zákazníkům plynou z nového Nařízení.

Závěrem nám dovolte vám poděkovat za vaši dosavadní přízeň a spolupráci a pevně věříme, že budete tyto informace o nových pravidlech ochrany osobních údajů považovat za přínosné a že vám pomohou se lépe a snadněji v těchto pravidlech orientovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat prostřednictvím našeho mailu: artegohana@email.cz nebo haircompany@email.cz nebo na adrese Hana Růžičková,Kurdějov 144,69301

 

V Brně dne 22. května 2018, Hana Růžičková (správce osobních údajů).

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.