Novinky
23.05.2023
Katalog Artégo, Mila a Fox
Objevte široký sortiment kadeřnických potřeb značek Artégo, Mila a Fox! Teď máte jedinečnou příležitost získat úplně nový katalog produktů... číst celé
17.05.2023
Váš názor nás zajímá
Milí zákazníci, Vaše spokojenost je pro nás neocenitelná! Rádi bychom vás proto požádali, abyste si vzali okamžik a ohodnotili náš e-shop Myart... číst celé
04.05.2023
FOX - Novinky 2023
Společnost Fox, specializující se na výrobu nástrojů pro kadeřníky, nedávno ohlásila uvedení nových produktů na trh. Mezi těmito novinkami se nacház... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Krok za krokem: Kulma na vlasy
Krok za krokem: Používáme kulmu na vlasy

Kudrlinky jsou vždy populární a mnoho žen touží po perfektně vlnitých vlasech. Jedním z nejefektivnějších nástrojů pro vytvoření těchto kudrlinek je kulma, kulmovačka či chcete-li kulmovací žehlička. Pokud se chcete naučit, jak dosáhnout dokonalých kudrlinek s tímto nástrojem, následujte náš krok za krokem průvodce:

Kudrliny s kulmou na vlasy

Krok 1: Příprava vlasů

Předtím než začnete s kulmováním, je důležité připravit vlasy. Použijte termální ochranný sprej, který chrání vlasy před poškozením vysokými teplotami. Rovnoměrně rozetřete sprej po celé délce vlasů.

Krok 2: Oddělení vlasů

Rozdělte vlasy na několik sekcí, abyste mohli lépe pracovat. Kadeřníci obvykle pracují se čtyřmi nebo pěti sekcemi v závislosti na hustotě vlasů. Připněte si horní část vlasů, abyste měli přístup k dolní části.

Krok 3: Nastavení teploty žehličky

Vyberte správnou teplotu pro vaše vlasy. Jemnější vlasy obvykle potřebují nižší teplotu, zatímco silnější a hrubší vlasy vyžadují vyšší teplotu. Většina kulmovaček umožňuje nastavit teplotu podle vašich potřeb.

Krok 4: Kulmování vlasů

Zvolte si jednu sekcí vlasů a uchopte malý pramen. Přidržte pramen mezi kulmovacími destičkami a pomalu stahujte žehličku směrem dolů. Pokud chcete vytvořit uvolněnější vlny, nechte konec pramene volný. Pro více definované kudrlinky můžete pramen zatáhnout prsty směrem k pokožce hlavy a stočit ho do spirály.

Krok 5: Opakování na všech sekcích

Postupně opakujte krok číslo 4 na všech sekcích vlasů. Ujistěte se, že všechny prameny jsou stejně kulmovány, aby výsledný účes vypadal vyváženě a přirozeně.

Krok 6: Fixace kudrlin

Po dokončení kulmování nechte vlasy chvíli vychladnout. Poté můžete prsty jemně protáhnout kudrlinky, aby získaly přirozenější vzhled. Pro fixaci kudrlinek můžete použít i lehký vlasový lak nebo texturovací sprej.

Krok 7: Zakončení účesu

Nyní můžete uvolnit horní část vlasů a doladit celkový účes. Pokud si přejete vytvořit více objemu, můžete jemně zvednout vlasy u kořínků nebo je lehce zafoukat fénem.

Kudrlinky vytvořené kulmou jsou skvělým způsobem, jak dodat svým vlasům živý a elegantní vzhled. S tímto jednoduchým průvodcem se můžete naučit techniku, která vám umožní dosáhnout profesionálních výsledků vždy a všude. Nezapomeňte vždy použít ochranný sprej pro vlasy a pečlivě pracovat s jednotlivými sekcemi vlasů, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz