Novinky
23.05.2023
Katalog Artégo, Mila a Fox
Objevte široký sortiment kadeřnických potřeb značek Artégo, Mila a Fox! Teď máte jedinečnou příležitost získat úplně nový katalog produktů... číst celé
17.05.2023
Váš názor nás zajímá
Milí zákazníci, Vaše spokojenost je pro nás neocenitelná! Rádi bychom vás proto požádali, abyste si vzali okamžik a ohodnotili náš e-shop Myart... číst celé
04.05.2023
FOX - Novinky 2023
Společnost Fox, specializující se na výrobu nástrojů pro kadeřníky, nedávno ohlásila uvedení nových produktů na trh. Mezi těmito novinkami se nacház... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Profesionální kadeřnické nůžky

Kadeřnické nůžky

O nůžkách obecně

Kadeřnické nůžky jsou nástrojem, který používají profesionální kadeřníci k úpravě vlasů. Tyto nůžky mají speciální tvarované ostří, které umožňuje kadeřníkům přesné stříhání vlasů bez poškození vlasových konců. Kadeřnické nůžky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako jsou nerezová ocel, titan, nebo keramika, což umožňuje kadeřníkům vybírat nástroj, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Pro úspěšné použití kadeřnických nůžek je důležité, aby byly dobře udržované a pravidelně broušené, aby byly stále ostré a přesné. Nůžky jsou nezbytným nástrojem pro každého kadeřníka a důležité jsou i pro lidi, kteří si stříhají vlasy doma.

Materiály nůžek

Profesionální kadeřnické nůžky mohou být vyráběny z různých kovů, jako je nerezová ocel, titan, nebo slitina molybdenu a vanadu. Nerezová ocel se často používá pro svou odolnost vůči korozi a snadnou údržbu. Titan je další populární materiál pro kadeřnické nůžky díky své lehkosti a odolnosti proti korozi. Molybden-vanadiumová slitina se používá pro svou vysokou tvrdost, která umožňuje ostří nůžek udržet svůj ostřejší tvar po delší dobu. Každý materiál má své vlastní výhody a nevýhody a volba závisí na preferencích kadeřníka a účelu použití nůžek. Nezáleží na tom, z jakého materiálu jsou nůžky vyrobeny, je však důležité, aby byly kvalitní a dobře udržované, aby poskytovaly přesné a bezproblémové stříhání vlasů.

Údržba

Správná údržba kadeřnických nůžek je klíčová pro to, aby fungovaly co nejlépe a aby poskytovaly přesné řezání vlasů. Po každém použití by měly být nůžky pečlivě omyty a vysušeny hadříkem, aby se zabránilo korozivním účinkům vody a aby se snížilo riziko rzi. Dále je důležité pravidelně brousit nůžky pomocí brousků nebo profesionálního brusícího stroje, aby se udržel ostrý a přesný řez. Je také doporučeno udržovat nůžky ve speciální pouzdře, aby se zabránilo poškrábání a poškození ostří. Pokud jsou nůžky vystaveny nadměrnému používání, mohou být třeba také další údržbové kroky, jako je čištění kloubů a mazání mezi čepelemi. Správná údržba kadeřnických nůžek prodlužuje jejich životnost a zajišťuje, že budou vždy přesné a spolehlivé pro každého kadeřníka.

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz