Novinky
23.05.2023
Katalog Artégo, Mila a Fox
Objevte široký sortiment kadeřnických potřeb značek Artégo, Mila a Fox! Teď máte jedinečnou příležitost získat úplně nový katalog produktů... číst celé
17.05.2023
Váš názor nás zajímá
Milí zákazníci, Vaše spokojenost je pro nás neocenitelná! Rádi bychom vás proto požádali, abyste si vzali okamžik a ohodnotili náš e-shop Myart... číst celé
04.05.2023
FOX - Novinky 2023
Společnost Fox, specializující se na výrobu nástrojů pro kadeřníky, nedávno ohlásila uvedení nových produktů na trh. Mezi těmito novinkami se nacház... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Reklama

 

Sociální sítě

Facebook

Instagram

 


myARTEGO velkoobchod s kadeřnickými barvami

Jsem výhradní distributor profesionální italské vlasové kosmetiky značek Artégo, Mila a Fox pro Českou republiku a Slovensko.

Na našem e-shopu najdete italskou profesionální vlasovou kosmetiku značky ARTEGO. Vlasovou kosmetikuMILA a nábytek pro kadeřníky a kadeřnické potřeby od firmyFOX.

 


EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Váš názor nás zajímá
Váš názor nás zajímá
17.05.2023

Milí zákazníci,

Vaše spokojenost je pro nás neocenitelná! Rádi bychom vás proto požádali, abyste si vzali okamžik a ohodnotili náš e-shop Myartego.cz na webu firmy.cz. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomůže nám neustále se zlepšovat.

Chceme, abyste měli skvělý zážitek při nakupování u nás a vaše hodnocení nám umožní lépe porozumět vašim potřebám a přání. Vaše slova mohou inspirovat další zákazníky, aby se k nám připojili a objevili naši širokou škálu produktů.

Na webu firmy.cz najdete jednoduchý formulář, kde můžete sdílet své dojmy a zkušenosti. Budeme vděční, pokud v něm strávíte chvilku a vyjádříte svůj názor na naši službu. Vaše hodnocení nám opravdu znamená mnoho a motivuje nás k dalšímu úsilí.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru, kterou nám projevujete. Vaše zpětná vazba je cenná, a protože pro nás jsou zákazníci na prvním místě, je pro nás zcela klíčová.

Přejeme vám mnoho radosti s vašimi nákupy a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.

S úctou,
Tým Myartego.cz

myARTEGO - výhradní distributor vlasové kosmetiky Artégo, Mila a Fox pro ČR a Slovensko

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz